Byty - Bydlení pod Řípem

Přejít na obsah
Vyberte si byt přesně pro Vás...

Pro Vaši lepší představu jsme vytvořili vizualizace bytů, které si můžete prohlédnout právě zde a vybrat si tak byt, který bude Vašim požadavkům nejlépe vyhovovat.
Na dosah přírodě, v blízkosti velkoměsta

Který bude Váš?
Dům vytvoříš rukama. Domov jedině srdcem.
Vltava
Jedním z přízemních bytů je byt s poetickým názvem Vltava. Byt o dispozici 1+kk o velikosti 42m2, navíc s venkovní terasou. Součástí předsíně je vestavěná skříň. Dále vejdete do velkého obývacího pokoje, jehož součástí je ložnice. Z pokoje současně vstupujeme do koupelny s toaletou a také do kuchyně. Na proti vstupu jsou dveře vedoucí na terasu.
POZN: * fotografie jsou pouze ilustrativní
Labe
Druhý přízemní byt 2+1 o velikosti 42m2, nese název po další české řece Labe. Je také navíc s venkovní terasou. Při vstupu do bytu Labe se ocitnete v předsíni s vestavěnou skříní. Dále projdeme do obývacího pokoje, odkud je vstup do koupelny s toaletou, do ložnice a také do kuchyně, kde jsou dveře vedoucí přímo na vlastní terasu.
POZN: * fotografie jsou pouze ilustrativní
Sázava
Podkrovní apartmán Sázava, dispozice 1+kk o výměře 36m2, který se nachází v prvním poschodí našeho objektu. Tento apartmán disponuje vstupní předsíní, ze které vedou dveře do koupelny a do otevřeného prostoru bytu. Apartmán Sázava doporučujeme k pohodlnému bydlení pro 1 osobu.
POZN: * fotografie jsou pouze ilustrativní
Berounka
Podkrovní apartmán Berounka, o výměře 46m2, který se nachází v prvním poschodí našeho objektu, má dispozici 2+1, stejně jako ostatní byty. Tento apartmán disponuje vstupní předsíní, ze které vedou dveře do obývacího pokoje a odtud vstupujete do koupelny, do kuchyně s jídelnou a do ložnice.
POZN: * fotografie jsou pouze ilustrativní
Vybrali jste si?
Pokud máte jakékoliv dotazy nebo se chcete přijít podívat osobně, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy emailem i telefonicky.
Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás
Benešův Dvůr
Uhy
273 24 Velvary
+420 602 590 310
benesuvdvur@icbgroup.cz

Rádi zodpovíme jakékoliv dotazy nebo Vás rovnou vezmeme na prohlídku.
Návrat na obsah