Prostředí - Bydlení pod Řípem

Přejít na obsah
Naše životní prostředíNaše malebná obec Vás okouzlí svou klidnou venkovskou atmosférou a zároveň překvapí bohatou vybaveností. Nachází v okrese Kladno, kraj Středočeský. Rozkládá se na jihovýchodě Dolnooharské tabule. Žije zde 381 obyvatel. Naleznete zde samozřejmě obchod s potravinami, CzechPoint, restauraci, kulturní dům či fitklub a čtenáře jistě potěší naše obecní knihovna. Nachází se zde také ordinace praktického lékaře, kadeřnictví a samozřejmě mateřská škola. Pro děti je zde velké vyžití v podobě dětských hřišť, fotbalového hřiště, přírodního koupaliště a nového sportovního areálu, kde se mohou zabavit nejen děti, ale i dospělí.
Byty, které nabízíme k pronájmu jsou situovány na jih, areál se nachází v okolí původní zástavby obce bez rušivých elementů. Do Velvar se dostanete i pěšky, autem snadno do Prahy nebo do Drážďan.    Jak píšeme, ... všude blízko.

Soukromí a bezpečí domova
Objekt se nachází v centru obce nedaleko mateřské školky, dětského hřiště, obchodu s potravinami či restaurace. Oběma přízemním bytům náleží také příjemné posezení na terase a zahrada s vlastním záhonkem. Do budoucna počítáme navíc s wellness relaxační zónou. Nájemníkům je rovněž k dispozici společná prádelna/sušárna. Díky klidnému okolí a oplocení celého objektu se zahradou se zde budete cítit v opravdovém bezpečí domova.
Místa pro Váš volný čas
K večernímu posezení u sklenky dobrého vína či piva z některého z místních minipivovarů Vám poslouží příjemné prostředí naší nově zrekonstruované stylové vinárny, která se nachází jen pár kroků z Vašeho domova. Dalším takovým místem je také zahradní altán a grilovací ohniště s posezením. Zároveň je zde hned několik možností, jak strávit svůj volný čas i v nepříznivém počasí. V neposlední řadě by Vaší pozornosti neměla uniknout zahrádka s možností vybudování vlastního záhonku.
Pokud milujete pohyb v přírodě, budete nadšeni. Překrásná krajina podřipského údolí je jako stvořená pro procházky a protíná ji síť cyklostezek.
Atraktivní místa v okolí
Poloha tohoto bydlení Vás ohromí celou škálou typů na výlety. Ať už jste milovníky přírody, historie či sportu, zdravého životního stylu, romantiky nebo elegance, každý si zde najde to své.
Město Mělník
Naleznete zde nespočet atraktivních míst ať už z hlediska historického, kulturního i zážitkového. Památky, vinařství, zámek, ... Atmosféra, na kterou se nedá zapomenout.
Panenský Týnec
Je nazýván nejmagičtějším místem v České republice. Nedostavěný gotický chrám skrývá několik záhad a přitahuje citlivé vnímavé osoby,  koštýře, starší lidi, ale i milence.
Hora Říp rotunda
Památná hora Říp patří mezi několik nejvýznamnějších míst a symbolů naší národní historie. a vztahuje se k ní základní pověst o příchodu našich předků do země.
Slánská
hora
Východně od královského města Slaného, je oblíbené vycházkové místo, odkud se naskýtají pěkné výhledy na město a čedičové útvary. Nabízí 6 krátkých, zajištěných výletních tras.
Golf Beřovice
Pro příznivce golfu stojí za to navštívit 18ti jamkové mistrovské a 9ti jamkové akademické hřiště v nedalekých Beřovicích, kde strávíte vyjímečné sportovní zážitky.
Zámek Veltrusy
Významný barokní zámek rodiny Chotků z první poloviny 18. století, který byl později klasicistně upraven. Je obklopen rozlehlým parkem, ... místem pro odpolední procházku
Marina Vltava
Atraktivní sportovně-rekreační areál s přístavem nedaleko Prahy, obklopen krásnou přírodní scenérií. Nachází se v blízkosti zámku Nelahozeves, na břehu řeky Vltavy.
Zámek Nelahozeves
Nelahozeves je rodištěm Antonína Dvořáka. Zámek v renesančním slohu patří roudnické větvi rodiny Lobkoviců, je zde jedna z největších českých sbírek španělského malířství.
Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás
Benešův Dvůr
Uhy
273 24 Velvary
+420 602 590 310
benesuvdvur@icbgroup.cz

Rádi zodpovíme jakékoliv dotazy nebo Vás rovnou vezmeme na prohlídku.
Návrat na obsah